Logo of West Pomeranian Business School

inżynierInżynier aplikacji i systemów mobilnych

Tuition fee PLN6,780 per year

Im wcześniej się zapiszesz na studia, tym więcej zyskujesz.

Application fee PLN450 one-time
Dormitory fee PLN700 per month

please make sure that the price depends on accomodation availability and living standard

More information

zpsb.pl/..r-aplikacji-i-systemow-mobilnych 

Overview

Branża mobilna to przyszłość, ale w większości firm nadal brakuje profesjonalistów posiadających wiedzę i umiejętności potrzebne, by w niej skutecznie działać. Wybierz studia inżynierskie na specjalności Inżynier aplikacji i systemów mobilnych i zdobądź tak cenione na rynku pracy kompetencje!
Certyfikat jakości dla kierunku Informatyka


Kierunek Informatyka na studiach I stopnia prowadzonych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu posiada Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”.

Nowoczesne metody kształcenia
Zajęcia w ZPSB na kierunku Informatyka (studia 3,5 letnie inżynierskie) obejmują nowoczesne metody kształcenia. Stosujemy różnorodne formy przekazywania wiedzy naszym studentom, takie jak praktyczne warsztaty, treningi i dyskusje moderowane. W ramach zajęć specjalnościowych przeprowadzane są wizyty studyjne i spotkania eksperckie w partnerskich firmach.
Zajęcia praktyczne w pracowni komputerowej
Budowanie urządzeń wykorzystujących Raspberry PI
wizyta w ZDiTM – Centralny Systemy Zarządzania Komunikacją Miejską w Szczecinie

Czego się nauczysz?
Realizując studia inżynierskie będziesz mieć dostęp do nowoczesnych rozwiązań i produktów programistycznych. Zdobędziesz unikatową i specjalistyczną wiedzę z zakresu systemów mobilnych, projektowania i budowy aplikacji internetowych oraz mobilnych, a także tworzenia witryn www. Poznasz podstawy tworzenia mobilnych interfejsów użytkownika, projektowania grafiki 2D, a także nauczysz się wykorzystywać w swoich aplikacjach potencjał chmury obliczeniowej i portali społecznościowych. Studia inżynierskie pozwolą zmierzyć się z praktycznym wyzwaniem, jakim jest wykonanie profesjonalnej aplikacji mobilnej działającej w systemie Android lub Windows Phone – to może być Twoja praca dyplomowa, która zostanie następnie umieszczona w sklepie internetowym! Zajęcia specjalistyczne prowadzone są przez doświadczonych praktyków!

Programme structure

Wybrane przedmioty specjalnościowe realizowane na specjalności Aplikacje i systemy mobilne:

Projektowanie aplikacji mobilnych Środowisko oprogramowania komponentowego Środowisko projektowe Phonegap Systemy zarządzania treścią Technologie hipertekstowe Środowisko Raspberry Pi

Career opportunities

Po studiach będziesz mógł pracować na przykład jako:

twórca aplikacji mobilnych oraz innych rozwiązań programistycznych projektant witryn internetowych programista aplikacji webowych programista .NET, Java i PHP projektant systemów udostępniania usług menadżer ruchu w sieci
Apply now! Fall semester 2020/21
Application period has ended
Studies commence
Oct 5, 2020

Application deadlines apply to citizens of: United States

Apply now! Fall semester 2020/21
Application period has ended
Studies commence
Oct 5, 2020

Application deadlines apply to citizens of: United States