Tuition fee PLN7,260 per year

Im wcześniej się zapiszesz na studia, tym więcej zyskujesz.

Dormitory fee PLN650 per month

please make sure that the price depends on accomodation availability and living standard.
650 pln is a price in 4-persons room, 800 pln is a price per person in double room, 1100 pln is a price for single room. The accomodation needs to be arranged separately. please inform us if you need us to book an accomodation for you.

More information

zpsb.pl/..jalnosci/informatyka/game-design 

Overview

Praca, która pozwoli połączyć obowiązki zawodowe z hobby? Możesz taką zdobyć! Wybierz studia inżynierskie i specjalność Game design! Zostań inżynierem oprogramowania i twórcą gier komputerowych w jednym!
Certyfikat jakości dla kierunku Informatyka


Kierunek Informatyka na studiach I stopnia prowadzonych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu posiada Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”.

Nowoczesne metody kształcenia
Nowoczesne metody kształcenia na naszej Uczelni zakładają praktyczne warsztaty, treningi i dyskusje moderowane. Dzięki różnorodności zajęć na kierunku Informatyka studia inżynierskie studenci z rożnych perspektyw zgłębiają zagadnienia programu specjalności Game design. Nie brakuje też urozmaiconego programu wizyt studyjnych i eksperckich w partnerskich firmach.
Zajęcia praktyczne w pracowni komputerowej
Zajęcia warsztatowe – projektowanie
Wizyta studentów w „Fabryce Gier”

Czego się nauczysz?
Realizując studia inżynierskie zdobędziesz szerokie umiejętności praktyczne oraz wszechstronną wiedzę teoretyczną, związane z budową i projektowaniem gier komputerowych. Przekażemy Ci informacje z zakresu projektowania i realizacji gier komputerowych, teorii gier, inżynierii oprogramowania, metod i algorytmów grafiki komputerowej stosowanych w grach komputerowych i symulacjach procesów dynamicznych. Nauczysz się programować „inteligencję” w grach, projektować grafiki 2D i tworzyć modele obiektów 3D. Zapoznasz się z zasadami budowy gier sieciowych i dowiesz się, jak tworzyć przyjazne dla użytkowników interfejsy. Realizowane w trakcie studiów projekty zespołowe i indywidualne pozwolą Ci również zmierzyć się z realnym wyzwaniem, jakim jest stworzenie prawdziwej gry komputerowej – to może być Twoja praca dyplomowa, która zostanie następnie umieszczona w sklepie internetowym! Zajęcia specjalistyczne są prowadzone przez doświadczonych praktyków, we współpracy z firmami zajmującymi się profesjonalnym projektowanie gier.

Programme structure

Wybrane przedmioty specjalnościowe realizowane na specjalności Game Design:

Animacja i wizualizacja komputerowa Grywalizacja Projektowanie gier (warsztaty praktyczne) Metody i algorytmy grafiki komputerowej Rozpoznawanie i przetwarzanie obrazów Gry w środowiskach webowych CAD w grafice inżynierskiej Gry w środowiskach mobilnych Techniki multimedialne

Career opportunities

Po studiach będziesz mógł pracować na przykład jako:

programista gier komputerowych projektant stron internetowych projektant zaawansowanej grafiki komputerowej twórca gier komputerowych deweloper modelarz 3D animator 3D programista sztucznej inteligencji specjalista FX twórca animacji komputerowych i efektów specjalnych
Apply now! Fall semester 2020/21
Application period has ended
Studies commence
Oct 5, 2020
Apply now! Academic year 2021/22
Application period has ended
Studies commence
Oct 4, 2021

Application deadlines apply to citizens of: United States

Apply now! Fall semester 2020/21
Application period has ended
Studies commence
Oct 5, 2020
Apply now! Academic year 2021/22
Application period has ended
Studies commence
Oct 4, 2021

Application deadlines apply to citizens of: United States