Tuition fee PLN6,780 per year

Im wcześniej się zapiszesz na studia, tym więcej zyskujesz.

Application fee PLN450 one-time
Dormitory fee PLN700 per month

please make sure that the price depends on accomodation availability and living standard

More information

zpsb.pl/..jalnosci/informatyka/game-design 

Overview

Praca, która pozwoli połączyć obowiązki zawodowe z hobby? Możesz taką zdobyć! Wybierz studia inżynierskie i specjalność Game design! Zostań inżynierem oprogramowania i twórcą gier komputerowych w jednym!
Certyfikat jakości dla kierunku Informatyka


Kierunek Informatyka na studiach I stopnia prowadzonych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu posiada Certyfikat i Znak Jakości „Studia z Przyszłością”.

Nowoczesne metody kształcenia
Nowoczesne metody kształcenia na naszej Uczelni zakładają praktyczne warsztaty, treningi i dyskusje moderowane. Dzięki różnorodności zajęć na kierunku Informatyka studia inżynierskie studenci z rożnych perspektyw zgłębiają zagadnienia programu specjalności Game design. Nie brakuje też urozmaiconego programu wizyt studyjnych i eksperckich w partnerskich firmach.
Zajęcia praktyczne w pracowni komputerowej
Zajęcia warsztatowe – projektowanie
Wizyta studentów w „Fabryce Gier”

Czego się nauczysz?
Realizując studia inżynierskie zdobędziesz szerokie umiejętności praktyczne oraz wszechstronną wiedzę teoretyczną, związane z budową i projektowaniem gier komputerowych. Przekażemy Ci informacje z zakresu projektowania i realizacji gier komputerowych, teorii gier, inżynierii oprogramowania, metod i algorytmów grafiki komputerowej stosowanych w grach komputerowych i symulacjach procesów dynamicznych. Nauczysz się programować „inteligencję” w grach, projektować grafiki 2D i tworzyć modele obiektów 3D. Zapoznasz się z zasadami budowy gier sieciowych i dowiesz się, jak tworzyć przyjazne dla użytkowników interfejsy. Realizowane w trakcie studiów projekty zespołowe i indywidualne pozwolą Ci również zmierzyć się z realnym wyzwaniem, jakim jest stworzenie prawdziwej gry komputerowej – to może być Twoja praca dyplomowa, która zostanie następnie umieszczona w sklepie internetowym! Zajęcia specjalistyczne są prowadzone przez doświadczonych praktyków, we współpracy z firmami zajmującymi się profesjonalnym projektowanie gier.

Programme structure

Wybrane przedmioty specjalnościowe realizowane na specjalności Game Design:

Animacja i wizualizacja komputerowa Grywalizacja Projektowanie gier (warsztaty praktyczne) Metody i algorytmy grafiki komputerowej Rozpoznawanie i przetwarzanie obrazów Gry w środowiskach webowych CAD w grafice inżynierskiej Gry w środowiskach mobilnych Techniki multimedialne

Career opportunities

Po studiach będziesz mógł pracować na przykład jako:

programista gier komputerowych projektant stron internetowych projektant zaawansowanej grafiki komputerowej twórca gier komputerowych deweloper modelarz 3D animator 3D programista sztucznej inteligencji specjalista FX twórca animacji komputerowych i efektów specjalnych
Apply now! Fall semester 2020/21
Application period has ended
Studies commence
Oct 5, 2020

Application deadlines apply to citizens of: United States

Apply now! Fall semester 2020/21
Application period has ended
Studies commence
Oct 5, 2020

Application deadlines apply to citizens of: United States