Skip to content High contrast mode
Tuition fee PLN6,220.00 per year
Application fee PLN450.00 one-time

Overview

Zarządzać można biznesem, administracją publiczną, finansami, czasem, wiedzą, talentami – i można by tak długo wymieniać. Nic więc dziwnego, że kwalifikacje w tym zakresie są dziś poszukiwane na rynku pracy i przydają się na wielu polach. W ZPSB podczas studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie w Szczecinie rozwiniesz swoje zdolności menadżerskie i poznasz tajniki sztuki zarządzania na różnych szczeblach i w organizacjach o różnorodnym charakterze. Będziesz też mógł specjalizować się w dziedzinie, która najbardziej Cię zainteresuje, na przykład zostać ekspertem z obszaru zarządzania przedsiębiorstwem, projektami, zasobami ludzkimi lub psychologii zarządzania.
W ZPSB już od pierwszego roku studiów będziesz nie tylko zdobywał nowoczesną i unikatową wiedzę, ale też uczył się wykorzystywać poznawane teorie na co dzień. Na kierunku Zarządzanie w Szczecinie kształcimy praktycznie, a naszą ofertę i autorski program nauczania przystosowujemy do aktualnych wymagań rynku pracy. Kładziemy nacisk na to, by wykorzystywać nowoczesne metody kształcenia, a omawiane zagadnienia ilustrujemy poprzez symulacje i analizy przykładów czerpiąc z doświadczeń naszych wykładowców. Nasza kadra to bowiem wysokiej klasy specjaliści od lat z sukcesami działający w swoich branżach. Jeśli więc interesuje Cię Zarządzanie w Szczecinie, studia na naszej Uczelni to świetny wybór.
Nowoczesne studia modułowe

Studia na kierunku Zarządzanie realizowane są w programie modularnym. Oznacza to, że w danym semestrze będziesz realizować tylko określone przedmioty w ramach modułów. Dopiero po zakończeniu jednych zajęć (modułów) rozpoczniesz kolejne przedmioty. Modularny program studiów pozwoli Ci zdobywać konkretną wiedzę, koncentrując się tylko na określonych zagadnieniach.
Kierunek akredytowany

Kierunek Zarządzanie posiada prestiżową akredytację Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Zarządzanie możesz studiować w ZPSB w Szczecinie.

Apply now!
Application start
Mar 1, 2019
Application deadline
Sep 15, 2019 23:59
Europe/Warsaw time

Application deadlines apply to citizens of: United States